czarna Folia przyciemniająca do szyb samochodowych

Folie do przyciemniania szyb.

Folię można stosować do szyb samochodowych, okien domów, pomieszczeń biurowych, witryn sklepowych itp.
Współczesne samochody mają szyby o kształcie nieregularnym, aby folia odpowiednio się obkurczyła pod wpływem ciepła, należy ułożyć ją w prawidłowym kierunku (termokurczliwość tylko na długości folii). W galerii zdjęcie jak należy folię ułożyć względem szyby.

 

Cena hurtowa rolek 30m x 152cm:

1 szt. - 670 zł brutto /szt.

2 szt. - 660 zł brutto /szt.

od 3 szt. - 650 zł brutto /szt.Możliwość łączenia różnych stopni przyciemnienia.

 


CENNIK BRUTTO PRZY ZAKUPIE FOLII "NA METRY":

 • ODCINEK 0,5m x 1,52m - 29 zł
 • ODCINEK 1m x 1,52m - 58 zł
 • ODCINEK 1,5m x 1,52m - 87 zł
 • ODCINEK 2m x 1,52m - 116 zł
PRZY ZAKUPIE OD 2,5 METRÓW BIEŻĄCYCH, CENA ZA METR BIEŻĄCY WYNOSI 52,20 ZŁ:
 • ODCINEK 2,5m x 1,52m - 130,50 zł
 • ODCINEK 3m x 1,52m - 156,60 zł
 • ODCINEK 3,5m x 1,52m - 182,70 zł
 • ODCINEK 4m x 1,52m - 208,80 zł
ITD DO MAKSYMALNEJ DŁUGOŚCI 30 METRÓW. FOLIĘ WYSYŁAMY ZAWSZE W JEDNYM KAWAŁKU.

   

  Dostępne stopnie przyciemnienia:

  •  25% przyciemnienia
  •  60% przyciemnienia
  •  90% przyciemnienia

   

  Rakla z filcem do aplikacji przy zakupie folii "na metry" GRATIS.


  Zalety folii przyciemniających: Zapew­ni­ają 99% redukcji promieniowa­nia UV, a co za tym idzie popraw­iają skuteczność dzi­ała­nia kli­matyza­cji i ograniczają w znaczący sposób nagrze­wanie się wnętrza samochodu, oraz zatrzymują ciepło słoneczne dając uczucie chłodu. Zmniejszają możliwość nagrzania się foteli samochodowych, chroniąc je przed wyblaknięciem i popękaniem. Folie są odporne na zarysowania oraz warunki atmosferyczne, nadają atrakcyjność oraz zapewniają prywatność wnętrza samochodu. W przypadku demontażu, folię można zerwać nie powodując negatywnych skutków dla szyb.

   

  Montaż:

  1. Dokładnie oczyścić oraz odtłuścić szyby.

  2. Przyciąć folię, przy docinaniu trzeba pozostawić kilka centymetrów poza końcami szyby ze względu na to, że będzie łatwiej ustawić folię na szybie (w przypadku kiedy folia nie jest przycięta na wymiar), aplikując folię na szybach samochodowych należy pamiętać o ułożeniu folii w prawidłowym kierunku względem szyby zgodnie ze zdjęciem poniżej aukcji.

  3. Oderwać folię zabezpieczającą klej (jest ona dość cienka, aby łatwiej było rozdzielić warstwy między sobą możemy użyć nożyka do tapet, lub przykleić mocną taśmę z obu stron folii, co ułatwi odwarstwienie się folii).

  4. Aplikujemy folię na mokro. Powierzchnię na której będziemy instalować folię, oraz na folię od strony kleju spryskujemy roztwór poślizgowy - woda z płynem (płyn dostępny w zakładce narzędzia do aplikacji folii). Możemy zastosować również 2-3 krople szamponu Johnson's baby Shampoo na litr wody. Dzięki aplikacji na mokro folię będzie łatwiej ustawić na szybie. Należy unikać detergentów np. płyn do naczyń, płyn do szyb aby nie powstały smugi pod folią. Folię od strony kleju przyklejamy bezpośrednio do szyby.

  5 Podgrzewamy folię opalarką aby folia obkurczyła się względem powierzchni szyby. Pozbywamy się pęcherzyków powietrza i nadmiaru wody zebranej pod folią przy użyciu rakli, wygładzając od środka ku brzegom.

  6. Odcinamy nadmiar folii nożykiem do tapet.

  7. Po zakończeniu wszystkich czynności należy zostawić szyby do wyschnięcia, jeżeli pozostał jakiś niewielki pęcherzyk wody pod folią to z biegiem czasu samoczynnie powinien odparować.

   

  Oferujemy narzędzia niezbędna do aplikacji folii - rakla z filcem, zestawy różnych rakli z nożykiem, płyn odtłuszczający, opalarka, płyn do montażu folii.


  Zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie tekstów opisów, fragmentów grafiki, zdjęć w celach zarobkowych bez zezwolenia autora.  Przepisy rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia w § 8 ust. 5 wskazują m.in., że szyba czołowa musi mieć minimalną przepuszczalność światła na poziomie 75 proc., a przednie boczne 70 proc. W przypadku pozostałych okien nie obowiązują żadne normy, pod warunkiem że samochód jest wyposażony w dwa lusterka boczne.

  Car Window Tint Film Black