SAMOPRZYLEPNA tAŚMA PRZEZROCZYSTA 5M

 

Ochronna bezbarwna taśma samochodowa, z klejem samoprzylepnym po oderwaniu warstwy podkładowej. Idealny sposób na zabezpieczenie przed zabrudzeniami i zniszczeniami takich elementów jak np. progi, zderzak, nadkola, lusterka, bagażnik itp. Wodoodporna taśma z mocnym klejem gwarantujący długą żywotność.

 

1) Szerokość: 30mm,  długość: 5m

17,50 zł brutto / szt. 

10,50 zł brutto przy zakupie 11-29 szt.

8,50 zł brutto przy zakupie od 30 szt.

 

2) Szerokość: 50mm, długość: 5m

21 zł brutto / szt.

14 zł brutto przy zakupie 11-29 szt.

12 zł brutto przy zakupie od 30 szt.

 

Montaż:

Powierzchnię należy oczyścić lub odtłuścić, np. alkoholem izopropylowym. W przypadku montażu na zewnątrz minimalna temperatura to ok. 10 stopni. Przy niższych temperaturach zaleca się użycie suszarki bądź opalarki, co spowoduje lepszą przyczepność.

Taśmę można aplikować na sucho oraz na mokro. Dla początkujących druga metoda aplikacji może okazać się łatwiejsza, należy jednak dokładnie wyciągnąć wodę spod folii, aby nie powstały pęcherzyki powietrza oraz aby folia samoistnie nie odklejała się. 

 

Oferujemy narzędzia niezbędna do aplikacji folii - rakla z filcem, zestawy różnych rakli z nożykiem, płyn odtłuszczający, opalarka.


Zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie tekstów opisów, fragmentów grafiki, zdjęć w celach zarobkowych bez zezwolenia autora.


Transparent Car Stickers Protector Car Door Sill Tape Adhesive Clear