Narzędzia do aplikacji folii samochodowych

Zestaw 8 narzędzi pomocnych podczas oklejania samochodów, przyciemniania szyb, montażu folii okiennych, reklam, naklejek itp.  

W zestawie m. in.

  • rakla z ostrzem 1szt.
  • Rakle gumowe 2 szt.
  • Rakle plastikowe 2 szt.
  • Rakla metalowa 1 szt.
  • nożyk 1 szt.
  • GRATIS - Filc samoprzylepny do rakli

Cena detaliczna - 35 zł brutto / zestaw

 

Cena hurtowa:

22 zł brutto przy zakupie min. 10 zestawów

19,50 zł brutto przy zakupie min. 40 zestawów

Przy zakupie hurtowym zestaw nie zawiera filcu do folii.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
 
 
 

Płyn odtłuszczający IPA (alohol izopropylowy, propan 2-ol, izopropanol. Profesjonalny środek chemiczny z grupy alkoholi organicznych, posiadający doskonałe właściwości czyszczące i odtłuszczające. Idealnie sprawdza się w auto detailingu przy wszelkiego rodzaju pracach takich jak polerowanie samochodu, nanoszenie wosków i powłok, lakierowanie, montaż folii samochodowych oraz przyciemniających, reklam itp. Odpowiednie odtłuszczenie czy usunięcie pozostałości np. past polerskich jest niezbędne przed wszelkimi pracami tego typu.

Cena:  

15 zł poj. 0,5L

17 zł poj. 1L

 

 

 _____________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 Roztwór do montażu folii okiennych. Pojemność 25ml, po rozcieńczeniu z wodą = 2L gotowego płynu do montażu folii okiennej.

Bezalkaliczny płyn dziecięcy który nie zawiera mydła, związków nitro-mochus, formaldehydu, nitrosamin i dioxsanów. Dzięki temu idelanie nadaje się do montażu samoprzylepnych folii okiennych techniką na mokro i nie pozostawia smug.
Używanie płynu montażowego zapobiega powstawaniu pęcherzy powietrza podczas naklejania folii, ułatwia pozycjonowanie folii, powoduje jej ślizganie się po naklejanej powierzchni, dzięki czemu aplikacja jest łatwiejsza i szybsza.

Sposób użycia: zawartość pojemnika wlać do 2 litrów czystej wody, następnie wymieszać.
Gotowy roztwór równomiernie rozpylić na wyklejaną szybę oraz na folię od strony kleju,  po wcześniejszym zdjęciu warstwy ochronnej zabezpieczającej klej.
Wydajność: 2 litry gotowego płynu pozwoli na aplikację kilkudziesięciu metrów kwadratowych folii okiennej.

Cena - 13 zł / szt.

 

 

 _____________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Taśma tnąca to idealny sposób zastępujący tradycyjne cięcie folii, przeznaczona dla osób trudniących się aplikacją wszelkiego rodzaju folii, które umożliwia:

-rozcinanie folii na karoserii samochodowej bez konieczności użycia noża, a tym samym bez ryzyka uszkodzenia lakieru,  do cięcia, w szczelinach między elementamni karoserii,itp.

Długość 50 metrów, szerokość 3,5m,

Cena - 99 zł brutto / szt.