Folia do szyb okien mleczna mrożona

Folia posiada klej samoprzylepny po oderwaniu warstwy podkładowej, przykładowe zastosowanie to pomieszczenia biurowe, witryny sklepowe, okna domów itp. Folia przepuszcza światło nie zaciemniając pomieszczeń. Po naklejeniu folie zapew­ni­ają 99% redukcji promieniowa­nia UV, a co za tym idzie popraw­iają skuteczność dzi­ała­nia kli­matyza­cji i ograniczają w znaczący sposób nagrze­wanie się wnętrza oraz zatrzymują ciepło słoneczne dając uczucie chłodu. Folie zabezpieczają szkło przed skutkami otarć oraz zarysowań, są odporne na warunki atmosferyczne, nadają atrakcyjność oraz zapewniają prywatność wnętrza pomieszczeń. Folia posiada klej usuwalny, w przypadku demontażu, folię można zerwać nie powodując negatywnych skutków dla szyb.Cena hurtowa rolek 30m x 152cm:

1 szt. - 529 zł brutto /szt.

2 szt. - 509 zł brutto /szt.

od 3 szt. - 499 zł brutto /szt.

 

Możliwość zamówienia również mniejszych rozmiarów (ceny brutto).

  • ODCINEK 50 cm X 152 cm (22 ZŁ)
  • ODCINEK 100 cm X 152 cm (39 ZŁ)
  • ODCINEK 150 cm x 152 cm (58,50 ZŁ)
  • ODCINEK 200 cm x 152 cm (78 ZŁ)
  • ODCINEK 250 cm x 152 cm (97,50 ZŁ)
  • ODCINEK 300 cm x 152 cm (117 ZŁ)
  • ODCINEK 350 cm x 152 cm (136,50 ZŁ)

ITD… za każde 50 cm długości folii płaci się 19,50 zł więcej.


Montaż:

1. Dokładnie oczyścić oraz odtłuścić szyby.

2. Przyciąć folię, przy docinaniu trzeba pozostawić ok. 1-2 cm poza końcami szyby ze względu na to, że będzie łatwiej ustawić folię na szybie (w przypadku kiedy folia nie jest przycięta na wymiar).

3. Oderwać folię zabezpieczającą klej.

4. Aplikujemy folię na mokro. Spryskać szybę oraz folię (od strony kleju) płynem do montażu folii okiennych lub roztworem (10 ml płynu na 1l wody) - dzięki temu folia po nałożeniu będzie przylegać do szyby, należy unikać detergentów (np. płyn do naczyń, płyn do szyb) aby nie powstały smugi pod folią. Folię od strony kleju przyklejamy bezpośrednio do szyby.

5 Pozbywamy się pęcherzyków powietrza i nadmiaru wody zebranej pod folią przy użyciu rakli, wygładzając od środka ku brzegom.

6. Odcinamy nadmiar folii nożykiem do tapet, aby zrobić to równo możemy przyłożyć np. sztywną listwę.

7. Po zakończeniu wszystkich czynności należy zostawić szyby do wyschnięcia, jeżeli pozostał jakiś niewielki pęcherzyk wody pod folią to z biegiem czasu samoczynnie powinien odparować.


W pozostałych zakładkach można znaleźć niezbędne narzędzia, zestawy narzędzi do wygładzania oraz nożyk, płyny, taśmy do cięcia folii, itp.