Folia do szyb okien mleczna ( mrożona, szroniona )
Samoprzylepna biała folia okienna 

Folia posiada klej samoprzylepny po oderwaniu warstwy podkładowej, przykładowe zastosowanie to pomieszczenia biurowe, witryny sklepowe, okna domów itp. Folia przepuszcza światło nie zaciemniając pomieszczeń. Po naklejeniu folie zapew­ni­ają 99% redukcji promieniowa­nia UV, a co za tym idzie popraw­iają skuteczność dzi­ała­nia kli­matyza­cji i ograniczają w znaczący sposób nagrze­wanie się wnętrza oraz zatrzymują ciepło słoneczne dając uczucie chłodu. Folie zabezpieczają szkło przed skutkami otarć oraz zarysowań, są odporne na warunki atmosferyczne, nadają atrakcyjność oraz zapewniają prywatność wnętrza pomieszczeń. Folia posiada klej usuwalny, w przypadku demontażu, folię można zerwać nie powodując negatywnych skutków dla szyb.

 

 

Cena hurtowa rolek 30m x 152cm:

1 szt. - 599 zł brutto /szt.

2 szt. - 589 zł brutto /szt.

od 3 szt. - 579 zł brutto /szt.

 

CENNIK BRUTTO PRZY ZAKUPIE FOLII "NA METRY":

  • ODCINEK 0,5m x 1,52m - 27,50 zł
  • ODCINEK 1m x 1,52m - 55 zł
  • ODCINEK 1,5m x 1,52m - 82,50 zł
  • ODCINEK 2m x 1,52m - 110 zł
PRZY ZAKUPIE OD 2,5 METRÓW BIEŻĄCYCH, CENA ZA METR BIEŻĄCY WYNOSI 49,50 ZŁ:
  • ODCINEK 2,5m x 1,52m - 123,75 zł
  • ODCINEK 3m x 1,52m - 148,50 zł
  • ODCINEK 3,5m x 1,52m - 173,25 zł
  • ODCINEK 4m x 1,52m - 198 zł
ITD DO MAKSYMALNEJ DŁUGOŚCI 30 METRÓW. FOLIĘ WYSYŁAMY ZAWSZE W JEDNYM KAWAŁKU.


Rakla z filcem do aplikacji przy zakupie folii "na metry" GRATIS.

Montaż:

1. Dokładnie oczyścić oraz odtłuścić szyby.

2. Przyciąć folię, przy docinaniu trzeba pozostawić ok. 1-2 cm poza końcami szyby ze względu na to, że będzie łatwiej ustawić folię na szybie (w przypadku kiedy folia nie jest przycięta na wymiar).

3. Oderwać folię zabezpieczającą klej.

4. Aplikujemy folię na mokro. Powierzchnię na której będziemy instalować folię, oraz na folię od strony kleju spryskujemy roztwór poślizgowy - woda z płynem (płyn dostępny w zakładce narzędzia do aplikacji folii). Możemy zastosować również 2-3 krople szamponu Johnson's baby Shampoo na litr wody. Dzięki aplikacji na mokro folię będzie łatwiej ustawić na szybie. Należy unikać detergentów np. płyn do naczyń, płyn do szyb aby nie powstały smugi pod folią. Folię od strony kleju przyklejamy bezpośrednio do szyby.

5 Pozbywamy się pęcherzyków powietrza i nadmiaru wody zebranej pod folią przy użyciu rakli, wygładzając od środka ku brzegom.

6. Odcinamy nadmiar folii nożykiem do tapet, aby zrobić to równo możemy przyłożyć np. sztywną listwę.

7. Po zakończeniu wszystkich czynności należy zostawić szyby do wyschnięcia, jeżeli pozostał jakiś niewielki pęcherzyk wody pod folią to z biegiem czasu samoczynnie powinien odparować.

 

Oferujemy narzędzia niezbędna do aplikacji folii - rakla z filcem, zestawy różnych rakli z nożykiem, płyn odtłuszczający, opalarka, płyn do montażu folii.


Zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie tekstów opisów, fragmentów grafiki, zdjęć w celach zarobkowych bez zezwolenia autora.

Milk White Window Film matte