790 885 870
adrian.cat@interia.pl

Lustrzana (lustro weneckie)

Wysokiej jakości folie przyciemniające.

Folię można stosować do szyb samochodowych, okien domów, pomieszczeń biurowych, witryn sklepowych itp.
W przypadku montażu na szybach  samochodowych folię należy układać w prawidłowym kierunku aby dopasować ją do kształtu szyby (poniżej strony zdjęcie).

Folia lustrzana  jest imitacją lustra weneckiego więc nie zatrzymuje w 100% odbitego światła tak jak działa typowe lustro weneckie, ale folia przepuszcza część światła i odbita część jest na tyle znaczna że powstały obraz wygląda jak w zwykłym lustrze. Od wewnętrznej strony folia przyciemnia o ok. 30%, najlepszy efekt lustra weneckiego występuje w słoneczny dzień.

 

Rolka o szerokości 152cm i długości 30 metrów w hurtowej cenie 538 zł brutto, lub 25 zł za metr folii w przypadku zakupu mniejszej ilości na metry.

 

Zalety folii przyciemniających: Zapew­ni­ają 99% redukcji promieniowa­nia UV, a co za tym idzie popraw­iają skuteczność dzi­ała­nia kli­matyza­cji i ograniczają w znaczący sposób nagrze­wanie się wnętrza, oraz zatrzymują ciepło słoneczne dając uczucie chłodu. Zmniejszają możliwość nagrzania się foteli samochodowych, chroniąc je przed wyblaknięciem i popękaniem. Folie są odporne na zarysowania oraz warunki atmosferyczne, nadają atrakcyjność oraz zapewniają prywatność. W przypadku demontażu, folię można zerwać nie powodując uszczerbku dla szyb.

Montaż:
1. Dokładnie oczyścić oraz odtłuścić szyby samochodowe
2. Przyciąć folię, przy docinaniu trzeba pozostawić ok. 1-2 cm poza końcami szyby ze względu na to, że będzie łatwiej ustawić folię na szybie.
3. Spryskać szybę oraz folię płynem do szyb – dzięki temu folia po nałożeniu będzie przylegać do szyby
4. Po naklejeniu należy pozbyć się pęcherzyków powietrza i nadmiaru wody zebranej pod folią, folię należy podgrzewać opalarką lub suszarką (lepsza opalarka) aby dopasowała się do kształtu szyby, wodę spod folii zbierać przy użyciu rakli.
5. Przyciąć po brzegach nadmiar folii nożykiem do tapet.
6. Po zakończeniu wszystkich czynności należy zostawić szyby do wyschnięcia.